© 2018 by TruePeople HR SRL

OPEN NOW:
Avocat Stagiar Colaborator

CANDIDATUL IDEAL
- sa fie admis/a in Barou;
- persoana organizata, dornica sa invete lucruri noi;
- spirit de initiativa, etica profesionala, responsabilitatea activitatilor;
- cunoasterea limbii engleze scris si vorbit reprezinta un avantaj

RESPONSABILITATI
– activitati de consultanta juridica (in materie civila, comerciala si reprezentare in instanta);
– redactarea de contracte si opinii juridice pe diferite aspecte de drept comercial si drept civil;
– reprezentarea clientilor cabinetului în fata diferitelor institutii (ONRC, Executori Judecatoresti, Ministerul Justitiei, Arhive, Registraturi etc);

OFERTA
– oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe dinamice, orientata spre performanta;
– oportunitatea de a lua contact cu multiple domenii: dreptul afacerilor, executari silite, dreptul muncii, protectia consumatorilor, s.a.;
– încurajarea si asigurarea unei dezvoltari atât profesionale, cât si pesonale în cadrul cabinetului.

 Daca esti interesat/a sa aplici sau cunosti pe cineva potrivit, te invitam sa aplici cu un CV la elena.georgescu@truepeople.ro